ثبت نام مشتری جدید

زبان ورودی اطلاعاتی که باید به زبان فارسی وارد شوند، به صورت پیش فرض تنظیم شده و نیازی به تعویض صفحه کلید نمی باشد.

(+60) 3 425 600 72-3

(+98) 21 66340490 – 2

در صورت نیاز به کمک در ثبت نام با دفتر مالزی و یا ایران شرکت در روزها و ساعت های کاری تماس حاصل فرمایید

شرایط و مقررات ثبت نام در سایت

شرایط و قوانین استفاده از خدمات آنلاین و الکترونیک صرافی بهمنی (پارسیان)
کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و امکانات کاربردی صرافی بهمنی به دقت مطالعه فرمایید:

 • ورود کاربران به وب‏‌سایت صرافی بهمنی هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ثبت سفارش و سایر خدمات ارائه شده توسط صرافی بهمنی به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات این صرافی است.
 • توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های صرافی بهمنی منطبق با قوانین بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط می باشد. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های وب سایت تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش و بررسی تغییرات است.
 • صرافی بهمنی ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای ثبت سفارش ، دریافت نظرات یا استفاده از برخی امکانات و اخبار وب سایت ، اطلاعاتی از قبیل ایمیل، شماره تلفن و .... را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد.
 • همچنین به دلیل منحصر به فرد بودن کد ملی هر فرد و توانایی این صرافی جهت تشکیل پرونده اختصاصی برای هر نفر ، کد ملی کاربران گرفته می شود ، لذا در وارد نمودن کد ملی دقت نمائید.
 • در نظر داشته باشید آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.
 • حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند.
 • صرافی بهمنی هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد. همچنین برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن ‏‌تر و امن‏‌ تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد.
 • مشتری قبول می نماید که صرافی بهمنی هیچگونه شراکت و رابطه تجاری به جز عملیات صرافی و هیچ نوع همکاری و مشارکت در فعالیتهای مالی، بازرگانی و تجاری وی در هیچ جای دنیا ندارد و صرفا عملیات انتقال ارز را بر اساس دستور و تقاضای مشتری و قوانین و مقررات بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران انجام می دهد.
 • با ارسال مدارک به صرافی بهمنی شما موافقت و تایید می نمایید که:
  (الف)شما (مشتری) تمام شرایط و مفاد ضوابط مندرج را مطالعه نموده و تابع آن می باشید.
  (ب) شما تعهد و تایید می نمایید که تمام اطلاعات و جزئیات ارائه شده به صرافی بهمنی صحیح و واقعی می باشند.